Flitreler
Kapat

Taşlı Roze İnci Broş BB0015

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺29,50
Taşlı Roze İnci Broş; klasik ve şık tarzı ile size asil bir hava katacaktır. Orta kısımdaki küçük inci taneleri ile incinin saflığı, güzelliği ve şıklığı sizin ruhunuza geçerek, çevrenizdekilere yansıyacaktır. 
Düğün, nişan veya özel davetlerde/yemeklerde elbisenize, ceketinize takabileceğiniz bu şık broş ile göz alıcı olabilirsiniz. Taşlı Roze İnci Broş'u; elbiselerinizin dekoltesinde veya şık tulumlarınızın askılarında kullanarak kendinize özel bir tasarım yaratabilirsiniz. Günlük kombinlerinizde klasik bir hava yaratmak istiyorsanız; şalınızda, şapkanızda, çantanızda veya cüzdanınızda kullanarak kendinize özgü farklı bir tarz elde edebilirsiniz. Taşlı Roze İnci Broş'un zarif duruşu sizin ruhunuza geçerek sizi de kendi gibi zarif gösterecek ve aynı zamanda kendinizi iyi ve mutlu hissetmenizi sağlayacaktır.
Annenize, arkadaşlarınıza veya sevgilinize özel, asil ve şık bir tasarım olan Taşlı Roze İnci Broş'u hediye ederek, onları mutlu edebilirsiniz. Küçük dokunuşlarla şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. Sevdiklerinizin uzun yıllar severek kullanabilecekleri Taşlı Roze İnci Broş uygun fiyatı ile cebinizi de rahatsız etmeyecektir.
Broşun uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.