Flitreler
Kapat

Taşlı Roze Zarif Broş BB0014

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺29,50
Taşlı Roze Zarif Broş'u; göz alıcı ve şık duruşunuza son dokunuş olarak ekleyebilirsiniz.
Düğün, nişan veya özel davetlerde/yemeklerde elbisenize, ceketinize takabileceğiniz bu şık broş ile göz alıcı olabilirsiniz. Taşlı Roze Zarif Broş ile, kendinizi farklı ve özel hissedebilir, gömlek yakalarınızda,  elbiselerinizin sırt dekoltelerinde veya dekoltelerinizi biraz daha kapalı hale getirmek için kullanabilirsiniz. Günlük kombinlerinizde klasik bir hava yaratmak istiyorsanız; şalınızda, şapkanızda, çantanızda veya cüzdanınızda kullanarak kendinize özgü farklı bir tarz elde edebilirsiniz. Portföy çantanıza da takarak kendi özel tasarımınızı yaratabilirsiniz. Taşlı Roze Zarif Broş, takı dolabınızda mutlaka bulunması gereken şık ve zarif bir parçadır. Kolayca kombinleyebileceğiniz için en sevdiğiniz broşunuz olacaktır.
Annenize, arkadaşlarınıza veya sevgilinize özel, asil ve şık bir tasarım olan Taşlı Roze Zarif Broş'u hediye ederek, onları mutlu edebilirsiniz. Küçük dokunuşlarla şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. Sevdiklerinizin uzun yıllar severek kullanabilecekleri Taşlı Roze Zarif Broş uygun fiyatı ile cebinizi de rahatsız etmeyecektir.
Broşun uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.