Flitreler
Kapat

Taşlı Uzun Kolye KLE0117

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺94,40

Taşlı Uzun Kolye; parlak, göz alıcı ve dikkat çekici tarzı ile üzerinde zarif ve şık duracaktır.

Düğün, nişan veya özel kutlamalarınızda/davetlerinizde sade ve şık abiyelerinize/kombinlerinize iddialı ve farklı bir hava katacaktır. Taşlı Uzun Kolye ile gecenin en gözde, en şık ve en iddialı kadını siz olabilirsiniz. Taşlı Uzun Kolye’nin şıklığı ve parlaklığını sıcak ve içten gülümsemeniz ile birleştirerek kendinizi her an ön planda hissedebilirsiniz. Doğum günü, özel yemekler, mezuniyet balolarında Taşlı Uzun Kolye’nin şıklığı ve güzelliği ile herkesten bir adım önde olabilirsiniz. Takı dolabınızın en nadide, en özel ve en şık takısı; Taşlı Uzun Kolye olacaktır. Severek kullanacağınız ve kullanmaktan mutluluk duyacağınız kolyeniz ile her zaman ışıltınıza ışıltı katabilirsiniz. Dilerseniz Taşlı Uzun Kolye’yi ofis şıklığınızı tamamlamak için de kullanabilir, tek bir aksesuar ile gününüzü ve gecenizi dikkat çekici ve iddialı olarak tamamlayabilirsiniz. Renkli taşları ruhunuzu canlandıracak ve enerjinizi tazeleyecektir.

Annenize, eşinize/sevgilinize, kız kardeşinize ya da arkadaşlarınıza iddialı, şık, renkli tasarımı ile stillerini tamamlayacak Taşlı Uzun Kolye’yi hediye edebilirsiniz. Sevdiklerinize hediyeniz ile özel olduklarını hissettirebilir ve mutlu edebilirsiniz. 

Kolyenin uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.