Flitreler
Kapat

Taşlı Zarif İnci Broş BB0004

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺29,50
Taşlı Zarif İnci Broş'u güzelliğinizi tamamlayıcı son bir dokunuş ekleyebilirsiniz. Orta kısmındaki inci tanelerinin saflığı, güzelliği ve şıklığı sizin ruhunuza geçerek,  çevrenizdekilere yansıyacaktır. 
Düğün, nişan veya özel davetlerde/yemeklerde elbisenize, ceketinize takabileceğiniz bu şık broş ile çevrenizdeki herkesin ilgisini üzerinize çekebilirsiniz. Taşlı Zarif İnci Broş ile, kendinizi farklı ve özel hissedebilir; gömlek yakalarınızda,  elbiselerinizin sırt dekoltelerinde veya dekoltelerinizi biraz daha kapalı hale getirmek için kullanabilirsiniz. Günlük kombinlerinizde şıklığınızı ön plana çıkartmak istiyorsanız; şalınızda, şapkanızda, çantanızda veya cüzdanınızda kullanarak kendinize özgü farklı stil yaratırken şıklığınızı da arttırabilirsiniz. Taşlı Zarif İnci Broş'u; portföy çantanıza da takarak kendi özel tasarımınızı yaratabilirsiniz. Taşlı Zarif İnci Broş, takı dolabınızda mutlaka bulunması gereken şık ve zarif bir parçadır. Kolayca kombinleyebileceğiniz için en sevdiğiniz broşunuz olacaktır.
Annenize, arkadaşlarınıza veya sevgilinize; özel, asil ve şık bir tasarım olan Taşlı Zarif İnci Broş'u hediye ederek, onları mutlu edebilirsiniz. Sevdiklerinizin uzun yıllar severek kullanabilecekleri Taşlı Roze Zarif Broş uygun fiyatı ile cebinizi de rahatsız etmeyecektir.
Broşun uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.