Flitreler
Kapat

Turkuaz Set Takı STG0020

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺41,30

Turkuaz Set Takı; turkuazın huzur verici etkisi ile kendinizi canlı ve hayat dolu hissedebilirsiniz. Göz alıcı ve güzel görünmek için Turkuaz Set Takı sizin tercihiniz olabilir. 

Yılbaşı, düğün, dernek, tüm özel gün kutlamalarınızda şık kıyafetlerinizi Turkuaz Set Takı ile tamamlayabilirsiniz. İddialı ve gösterişli duruşu ruhunuza işleyecek ve tüm dikkatleri üzerinize çekecektir. Turkuazın tutkusunu seven bayanların tercihi; Turkuaz Set Takı şıklığın ve zerafetin birleşimidir. Arkadaşlarınızla toplandığınızda, iş yemeklerinde, şık ve zarif kıyafetinizi Turkuaz Set Takının özel tarzışıklığı ve güzelliği ile tamamlayabilirsiniz.  Turkuaz Set Takı, sizi güçlü, canlı, dinamik ve göz alıcı hissettirecektir.

Sevgiliniz, eşiniz, kardeşiniz veya arkadaşlarınız için özel ve gösterişli yılbaşı hediyesi; Turkuaz Set Takı olabilir. Sevdiklerinizin güzelliğine güzellik katabilirsiniz. Turkuaz Set Takı ile onları mutlu edebilir, yüzlerinde güzel bir gülümse yaratabilirsiniz.

Set Takının uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.