Flitreler
Kapat

Turuncu Bilye Kolye KLE0047

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺23,60
Turuncu Bilye Kolye; spor şıklığınızı ve güzelliğinizi tamamlayabileceğiniz bir tarza sahiptir. Sarışın, esmer veya buğday ten hiç farketmeksizin sizi şık bir görünüşe kavuşturacaktır.
Günlük kombinlerinize sade şıklık katabilirsiniz. Turuncu Bilye Kolye'nin birden fazla adetini kullanarak; farklı bir tarz yaratabilirsiniz. Sade oluşu kıyafetlerinizle kolay kombinleme şansı verecektir. Günlük kullanımınız dışında plaj şıklığınız için de Turuncu  Bilye Kolye'yi tercih edebilirsiniz. Kendinize farklı ve güzel tarzlar yaratmak için Turuncu Bilye Kolye aradığınız sadelikte bir kolyedir. Dilerseniz diğer renkleri ile birlikte de kullanabilirsiniz. (KLE0045 ve KLE0046)
Sevdikleriniz için sade ve güzel bir tercih olan; Turuncu Bilye Kolye'yi her yaştan bayan rahatlıkla kullanabilir. Sevdiklerinizi hoş ve cebinizi hiç rahatsız etmeyecek bir hediye ile mutlu edebilirsiniz.
Kolyenin uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.