Flitreler
Kapat

Yeşil Parlak Broş BB0008

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺29,50
Yeşil Parlak Broş; zarif tasarımı ve yeşil boncuğu ile şık bir duruşa sahiptir. Klasik, asil ve hoş tasarımı ile sevdiklerinizin beğenisini kazanabilirsiniz. Takı dolabınızda bulundurmanız gereken, sizin kurtarıcı aksesuarınız olacaktır.
Düğün, nişan veya özel organizasyonlarınızda şık abiyelerinizi, şık kombinlerinizi Yeşil Parlak Broş ile tamamlayabilirsiniz. Yeşil Parlak Broş'u abiye elbiselerinizin ve tulumlarınızın askılarında kullanarak herkesten farklı olabilirsiniz. Yeşil Parlak Broş'u, abiye kıyafetlerinizden başka; abiye kıyafetinizi tamamlayan eldivenlerinize de takarak farklı ve dikkat çekici bir stil yaratabilirsiniz. Günlük kullanımlarınızda ceketinizde, gömleğinizde veya kazağınızda farklı bir hava yaratmak ve şık olmak istiyorsanız aradığınız aksesuar; Yeşil Parlak Broş olacaktır.
Annenize, arkadaşlarınıza veya sevgilinize özel, asil ve şık bir tasarım olan Yeşil Parlak Broş'u hediye ederek, onları mutlu edebilirsiniz. Küçük dokunuşlarla şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. Sevdiklerinizin uzun yıllar severek kullanabilecekleri Yeşil Parlak Broş uygun fiyatı ile cebinizi de rahatsız etmeyecektir. 
Broşun uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.