Flitreler
Kapat

Yeşil Taşlı Dore Broş BB0017

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺29,50
Yeşil Taşlı Dore Broş; altın fon rengi ve yeşil taşları ile klasik tarzınızı tamamlayabileceğiniz özel bir tasarımdır. Sizlere asil ve şık duruşu ile hoş bir hava katacaktır. Yeşil Taşlı Dore Broş, takı dolabınızda mutlaka bulunması gereken şık ve zarif bir parçadır.
Düğün, nişan veya özel davetlerinizde Yeşil Taşlı Dore Broş'u elbisenize, ceketinize takarak hoş ve göz alıcı olabilirsiniz. Yeşil Taşlı Dore Broş ile, kendinizi farklı ve özel hissedebilir, gömlek yakalarınızda, elbiselerinizin sırt dekoltelerinde veya dekoltelerinizi biraz daha kapalı hale getirmek için kullanabilirsiniz. Günlük kombinlerinizde farklı bir hava yaratmak istiyorsanız; şalınızda, şapkanızda, çantanızda veya cüzdanınızda Yeşil Taşlı Dore Broş kullanarak kendinize özgü farklı bir tarz elde edebilirsiniz. Kolayca kombinleyebileceğiniz için en sevdiğiniz broşunuz olacaktır.
Yeşil Taşlı Dore Broş'u sevdiklerinizin güzelliklerine güzellik katabilecekleri şık ve zarif bir hediye olarak düşünebilirsiniz. Kendi güzelliğinize de tamamlayıcı son bir dokunuş ekleyebilirsiniz. Uygun fiyatıyla sevdiklerinizi mutlu ederken cebinizi de rahatsız etmeyecektir.
Broşun uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.