Flitreler
Kapat

Yeşil Taşlı Gümüş Çiçek Broş BB0016

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺29,50
Yeşil Taşlı Gümüş Çiçek Broş; klasik ve şık tarzı ile size asil bir hava katacaktır. Yeşil Taşlı Gümüş Çiçek Broş 'un çiçek deseni üzerinde parlak ve yeşil renk taşları ile göz alıcı şıklığınızı ön plana çıkartabilirsiniz.
Düğün, nişan veya özel davetlerde/yemeklerde elbisenize, ceketinize takabileceğiniz bu şık broş ile göz alıcı olabilirsiniz. Yeşil Taşlı Gümüş Çiçek Broş'u; elbiselerinizin dekoltesinde veya şık tulumlarınızın askılarında kullanarak kendinize özel bir tasarım yaratabilirsiniz. Günlük kombinlerinizde klasik bir hava yaratmak istiyorsanız; şalınızda, şapkanızda, çantanızda veya cüzdanınızda kullanarak kendinize özgü farklı bir tarz elde edebilirsiniz. Yeşil Taşlı Gümüş Çiçek Broş 'un zarif duruşu sizin ruhunuza geçerek sizi de kendi gibi zarif gösterecek ve aynı zamanda kendinizi iyi ve mutlu hissetmenizi sağlayacaktır.
Annenize, arkadaşlarınıza veya sevgilinize özel, asil ve şık bir tasarım olan Yeşil Taşlı Gümüş Çiçek Broş 'u hediye ederek, onları mutlu edebilirsiniz. Küçük dokunuşlarla şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. Sevdiklerinizin uzun yıllar severek kullanabilecekleri Yeşil Taşlı Gümüş Çiçek Broş uygun fiyatı ile cebinizi de rahatsız etmeyecektir. 
Broşun uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.