Flitreler
Kapat

Yeşil Taşlı Otantik Set Takı STG0016

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺41,30

Yeşil Taşlı Otantik Set Takı; zümrüt ve parlak taşlarının otantik havasını tarzınızda yansıtabileceğiniz özel bir tasarımdır.

ğün, nişan ve özel davetlerinizde şık kombininizi, abiye elbiselerinizi eşsiz güzelliğe sahip Yeşil Taşlı Otantik Set Takı ile tamamlayarak çevrenizdekilerin dikkatini ve ilgisini üzerinize çekebilirsiniz. Yılbaşı, doğumgünü, konser, davet ve her türlü kutlamalarınızda en özel, en şık kıyafetlerinizi Yeşil Taşlı Otantik Set Takı ile kombinleyerek güzelliğinize güzellik katabilirsiniz. İnce ve uzun boynunuzda zarif kolyesi ile şıklığınızı tamamlayabilir, küpeleri ile de güzelliğinize küçük dokunuşlar ekleyebilirsiniz. Dilerseniz günlük şık kombinlerinizde Yeşil Otantik Set Takı’yı kullanarak kendinizi şık ve özel hissedebilirsiniz. Yeşil Otantik Set Takı’yı gece gündüz ayrımı yapmadan, her yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Takı dolabınızda şık, gösterişli ve iddialı duruşu ile Yeşil Otantik Set Takı bulunması gereken özel bir settir.

Annenize, sevgilinize, eşinize veya arkadaşlarınıza şık, gösterişli ve güzel bir hediye arıyorsanız; Yeşil Otantik Set Takı sizin tercihiniz olacaktır. Sevdiklerinizin güzelliğini Yeşil Otantik Set Takı ile tamamlayabilirsiniz. 

Set Takının uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.