Flitreler
Kapat

Yeşil Taşlı Şık Küpe KPG0040

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺23,60
Yeşil Taşlı Şık Küpe; parlak yeşil taşına ışıltı katan minik taşları ile size zarif bir duruş verecektir. Sadeliğinin yanında göz alıcı duruşu ile çevrenizdekilerin dikkatini üzerinize çekebilirsiniz.
Düğün, nişan veya özel davetlerinizde şık elbiselerinizi veya tulumlarınızı canlandırmak için Yeşil Taşlı Şık Küpe'yi kullanabilirsiniz. Katıldığınız davetlerde şık kıyafetinizi sade güzelliği ile tamamlayacak olan Yeşil Taşlı Şık Küpe, size farklı bir parıltı katacaktır. Yeşil Taşlı Şık Küpe ile günlük şıklığınızı da tamamlayabilir, çevrenizdekilerin hayran dolu bakışlarını üzerinize çekebilirsiniz. Yeşil Taşlı Şık Küpe, klasik tarzınıza zarif ve naif bir hava katacaktır. 
Sevdiklerinize hediye olarak şık, sade ve kibar duruşu sebebiyle Yeşil Taşlı Şık Küpe'yi tercih edebilirsiniz. Uygun fiyatı ile cebinizi rahatsız etmeyecek ve güzel bir hediye olacaktır.
Küpenin uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.