Flitreler
Kapat

Yılan Kolye KLB0058

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺29,50
Yılan Kolye; parlak taşları ile özel tasarlanarak süslenmiştir. Yılan figürü; yenilenmeyi, güçlü olmayı, koruyuculuğu ifade etmektedir.
Farklı olmayı seven bayanların gözdesi olabilecek özel bir tasarımdır. Özel davetlerinizde, en şık abiyelerinizi sıradanlığın dışında olan Yılan Kolye ile kombinleyerek, gecenin en göz alıcı kadını siz olabilirsiniz. Her ortamda sizi zarifliği ve ışıltısı ile bütünleyecek özel bir tasarımdır. Yılan Kolye; farklılığı ve dikkat çekici olmayı sevenlere, özgün bir görünüm kazandıracaktır. Dilerseniz Yılan Kolye'nizi Dore Kelepçe Yılan Bileklik ile de kullanarak çekiciliğinizi arttırabilir, iddialı duruşunuzu ön plana çıkartabilirsiniz.
Sevdiklerinize farklı ve özel bir hediye arıyorsanız Yılan Kolye, tam da istediğiniz farklılığı yaratacak bir kolye olacaktır. Sevdiklerinize unutulmaz ve şık bir hediye verebilirsiniz.
Kolyenin uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.