Flitreler
Kapat

Zarif Çiçek Broş BB0026

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺29,50
Zarif Çiçek Broş'u göz alıcı ve şık duruşunuza son dokunuş olarak ekleyebilirsiniz. Zarif Çiçek Broş'un kibar ve hoş tasarımı ile sevdiklerinizin beğenisini kazanabilirsiniz. Her bayanın takı dolabında bulunması gereken eşsiz ve nadide bir parçadır.
Düğün, nişan veya özel organizasyonlarınızda şık abiyelerinizi, şık kombinlerinizi süsleyebileceğiniz eşsiz bir aksesuardır. Zarif Çiçek Broşu abiye kıyafetlerinizden başka; abiye kıyafetinizi tamamlayan eldivenlerinize de takarak farklı ve dikkat çekici bir stil yaratabilirsiniz. Portföy çantalarınızla kullanarak kendinize özel şık bir tasarım haline de getirebilirsiniz. Zarif Çiçek Broş ile günlük şıklığınızı tamamlayabilir, çevrenizdekilerin hayran dolu bakışlarını üzerinize çekebilirsiniz.  Her yaştaki bayanın severek kullanacağı Zarif Çiçek Broş, oldukça zarif bir broştur. Zarif Çiçek Broş'un duruşu sizin ruhunuza geçerek sizi de kendi gibi zarif gösterecek ve aynı zamanda kendinizi iyi ve mutlu hissetmenizi sağlayacaktır.
Annenizi, arkadaşlarınızı veya sevgilinizi Zarif Çiçek Broş ile mutlu edebilirsiniz. Şık ve asil tarzı ile sevdiklerinizin, uzun yıllar severek kullanabilecekleri hoş bir tercih olacaktır.
Broşun uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.