Flitreler
Kapat

Zarif Kolye KLG0065

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺23,60
Zarif Kolye; sade ve şık stili ile ön plana çıkmaktadır. Gümüş rengi zinciri, ucundaki parlak kelebek minik nazar boncuğu ile sade bir tarza sahiptir. Kelebek figürü ile canlılığı, gençliği ve hareketi arayanlar için en uygun tercih olacaktır.
Sadeliği seven bayanların tercihi olabilecek Zarif Kolye severek kullanabileceğiniz aksesuarınız olacaktır. Günlük kullanımlarınızda sadeliği ile size kolayca kombinleme fırsatını verir. Katıldığınız davetlerde şık kıyafetinizi sade güzelliği ile tamamlayacak olan Zarif Kolye, size farklı bir parıltı katacaktır. Dilerseniz sade şıklığınızı spor tarzınız ile birleştirebilirsiniz.
Sevdiklerinize şık, sade ve kibar duruşu sebebiyle hediye olarak tercih edebilirsiniz. Zarif Kolye'nin derin anlamıyla sevginizi ifade edebilir ve sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Uygun fiyatı ile cebinizi de rahatsız etmeyecektir.
Kolyenin uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.