Flitreler
Kapat

Zarif Üçgen Bileklik BIB0062

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺29,50
Zarif Üçgen Bileklik; sade ve asil duruşu ile bileğinize naif bir hava katacaktır. Kalpli Zarif Üçgen Bileklik, bileğinizdeki şık ve asil duruşu, özel tasarımı ile çevrenizdekilerin dikkatini çekecek ve sizi gecenin gözdesi yapacaktır. 
Sadeliği seven bayanların tercihi Zarif Üçgen Bileklik severek kullanacağınız bilekliğiniz olacaktır. Zarif Üçgen Bileklik, günlük kullanımlarınızda sadeliği ile size kolayca kombinleme fırsatı verir. Dışarı çıkacağınız bir akşam, şık kıyafetinizi sade güzelliği ile tamamlayacak olan Zarif Üçgen Bileklik, size farklı bir parıltı katacaktır. Abiye elbiselerinizi Zarif Üçgen Bileklik ile tamamlayarak güzelliğinize güzellik katabilir, ince bileğinizi ön plana çıkartabilirsiniz.
Sevdiklerinize şık, sade ve kibar duruşu ile hediye olarak düşünebileceğiniz hoş bir tercihtir. Sevgilinize, arkadaşlarınıza veya annenize hediye edebileceğiniz Zarif Üçgen Bileklik ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.
Bilekliğin uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.