Flitreler
Kapat

Zümrüt Rengi Zarif Set Takı STG0029

Teslimat tarihi: 2-3 iş günü
₺41,30

Zümrüt Rengi Zarif Set Takı; gümüş ve zümrüdün muhteşem uyumu ile sizlere naif bir hava katacaktır. Sadeliğin yanında şıklığı arayan bayanların tercihi Zümrüt Rengi Zarif Set Takı olacaktır.

ğün, nişan ve özel davetlerinizde şık kombininizi, abiye elbiselerinizi eşsiz güzelliğe sahip Zümrüt Rengi Zarif Set Takı ile tamamlayabilirsiniz. Dekolteli bluz veya elbisenizi şık kolye ile tamamlarken, toplu saçlarınız arasından şık küpenizi gösterebilirsiniz. Zümrüt Rengi Zarif Set Takı ile arkadaşlarınızla yemek yiyeceğiniz bir akşam, şık ve zarif kıyafetinizi aydınlatabilirsiniz. İsterseniz günlük kullanımlarınızda isterseniz de abiyelerinizle kullanımlarınızda Zümrüt Rengi Zarif Set Takı size her ortamda asalet ve zerafet katacaktır. Sade ve ışıltılı tasarımı sizi ve çevrenizdekileri cezbedecektir.

Zümrüt renginin uğur getirdiğine inanılır. Siz de sevdiklerinize doğumgünü veya yeni yıl hediyesi olarak, derin anlamı olan Zümrüt Rengi Zarif Set Takı'yı verebilir ve mutlu edebilirsiniz. 

Set Takının uzun süreli kullanımı için; lütfen su (duşa, havuza, denize girmek vb.), parfüm, alkol ve diğer kimyasal içerikli ürünlerle direk temas ettirmeyiniz.